Projekt 5: Uběhni, daruj, nominuj!

Pomáháme dětem v léčbě diabetes

Projekt 5: Uběhni, daruj, nominuj!

Přidej se k nám a pomáhej dětem s diabetem! Stačí uběhnout 5 km a darovat 55kč na účet 787720/5500 a nominovat dalších 5 přátel, kteří se zapojí s Tebou!
 
❗Peníze půjdou na pomoc dětem s diabetem 1. typu včetně jejich rodin v každodenním nelehkém boji při kompenzaci glykémie.❗
 
U pacientů chceme přispět zejména v těchto oblastech:
🔜zlepšení kvality zdravotní péče, zejména při využití sdílených zdravotnických informací na dálku prostřednictvím moderních technologií a aplikací (telemedicína)
🔜zlepšení zdraví pacientů
🔜prevence
🔜vzdělávání v dané oblasti
🔜podpora zdravotnického výzkumu
 
Dále připravujeme různé sportovní aktivity s parkourovým týmem @freemovecz, @mama_co_trenuje, plavecké kurzy a mnoho dalšího. Cílem je zlepšit osvětu v trénování pacientů s diabetem.
 
Dia děti sport provozovat mohou, sport diabetikům 1. typu velice pomáhá v oddálení pozdních komplikací, dokonce je to velmi žádoucí, ale je málo odvážných a benevolentních trenérů, kteří je chtějí trénovat. I v tomto by náš nadační fond chtěl pomoci, zlepšit osvětu v trénování diabetiků. Plánujeme sportovní akce, fyzicky i online na sociálních sítích, jako podporu sportu pro dia děti, spojené s besedami pro jejich rodiče.
 
Pracujeme na vytvoření sítě zájmových sportovních kroužků, kde by námi proškolení trenéři s dětmi pracovali.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *